Odťahová služba stredisko Zvolen

Havaria Trans – Odťahová služba Zvolen

Ak ste uviazli na ceste a neviete si rady, odťahová služba Zvolen Havaria Trans vás v čo najkratšom čase vyslobodí z akejkoľvek nepredvídateľnej situácie.

Dopravná nehoda alebo porucha vozidla už viac nebude pre vás nezvládnuteľným problémom. Náš vyškolený team pracovníkov sa vás ochotne ujme a nedovolí nepríjemnostiam na cestách, aby vám spôsobovali zbytočné vrásky.

V prípade akýchkoľvek problémov nezúfajte, zachovajte si chladnú hlavu a jednoducho zavolajte na telefónne číslo 0911 349 995.

Prispôsobujeme sa vašej situácii – v portfóliu máme veľké množstvo odťahovej techniky, aby nás žiadny váš problém neprekvapil. Myslíme na nášho klienta a vždy posielame vozidlo adekvátne okolnostiam, čím sa vyhneme zbytočným nákladom a šetríme vaše peniaze.

Držíme krok s požiadavkami modernej doby a snažíme sa prinášať a zavádzať inovácie do našej techniky a služieb. Chceme ponúknuť prvotriedny servis a profesionálny prístup, aby sme čo najlepšie vyhoveli vašim požiadavkám.

Organizovanosť a operatívne riešenia situácii sa odzrkadľujú na rýchlosti nášho servisu. GPS a rádiové stanice sú samozrejmosťou v každom vozidle, umožňujú nám ihneď reagovať na nové nepredvídateľné situácie na cestách, a tak zefektívňovať kvalitu poskytovaných služieb.

Zabezpečujeme pre vás aj ďalšie služby, ako je napríklad preprava a prevoz vozidiel na dlhé trasy, poskytnutie náhradného vozidla alebo aj preprava 9-miestnym vozidlom

Odťahovka Zvolen je vám k dispozícii 24 hodín denne, takže sa už nemusíte báť žiadnej situácie na cestách v akomkoľvek čase.

Havariatrans s.r.o.

pobočka: Lieskovská cesta 96001 Zvolen

centrálny dispečing

Banská Bystrica

Tel.: 0911349995

www.odtahovkazv.sk