Odťahová služba stredisko Žiar nad Hronom

Havaria Trans – Odťahová služba Žiar nad Hronom

Odťahová služba Žiar nad Hronom – Havaria Trans je odpoveďou na každú nepríjemnú situáciu na cestách. Spoľahnite sa na nás, za čo najkratší čas vás vyslobodíme z akýchkoľvek nepríjemností.

Vyškolený team sa o vás a vaše vozidlo postará nielen v prípade poruchy, ale aj dopravnej nehody. Ak nastane problém, neváhajte a kontaktujte nás na telefónnom čísle 0911 349 995.

Neprekvapí nás žiadna situácia, disponujeme rôznorodou odťahovou technikou, aby sme čo najvhodnejšie a nejlepšie pokryli vaše požiadavky a zároveň veľmi nezaťažovali vašu peňaženku.

Dôležitým bodom našej činnosti je neustála modernizácia vozového parku. Sme si vedomí, že požiadavky doby sa neustále zvyšujú a sme pripravení s ňou držať krok. Profesionálny výkon a kvalita našich služieb sú zakladnými piliermi nášho servisu. Každé vozidlo je vybavené GPS a rádiovými stanicami, čo umožňuje operatívne riešenie problémov priamo z dispečingu, čím šetríme nielen váš čas, ale aj peniaze.

Poskytujeme aj ďalšie služby, podľa vašich požiadaviek vieme zabezpečiť prepravu vozidiel na dlhé trasy, samozrejmosťou je aj prevoz pracovných a vysokozdvižných plošín alebo traktorov. V prípade potreby vám poskytneme náhradné vozidlo ako aj prepravu osôb 9-miestnym vozidlom.

Odťahovka Žiar nad Hronom rieši vaše problémy nonstop 24 hodín denne, neváhajte a obráťte sa na nás!

www.odtahovkazh.sk